fbpx

MG4

Suma korzyści 4000 zł dotyczy modelu MG4 z roku produkcji 2023. Na sumę korzyści składają się: lakier metalik (albo ekwiwalent pieniężny w przypadku wyboru jednego z lakierów bazowych) lub komplet opon zimowych albo wielosezonowych. Model jest objęty gwarancją na 7 lat lub na 150 000 km. Podstawowa gwarancja na pojazd: 7 lat albo 150 000 km, i gwarancja na perforację nadwozia (na skutek korozji) − 7 lat bez ograniczenia kilometrów. Sprawdź szczegółowe warunki gwarancji na www.mgmotor.pl. Najniższa cena modelu MG4 Standard z ostatnich 30 dni to 125 200 PLN (z lakierem białym lub niebieskim). Obecna cena promocyjna modelu MG4 Standard: 122 950 PLN, dotyczy opcji z lakierem bazowym białym lub niebieskim lub kompletem opon zimowych albo wielosezonowych. Opust promocyjny dotyczy klienta indywidualnego i obowiązuje od 18.04.2024 r. do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania zapasów oraz nie łączy się z ofertą dla firm ani z innymi promocjami. Liczba egzemplarzy samochodów objętych promocją jest ograniczona. Szczegóły u autoryzowanych dealerów MG. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Promocja dotyczy wyłącznie wybranych modeli i wersji wyposażenia, określonych w cennikach tych modeli. Prezentowany model jest przykładowy i może mieć wyposażenie dodatkowe. MG4 − zużycie energii elektrycznej: 160-187 Wh/km, zasięg EV (WLTP): 350-520 km. Wartości określa się na podstawie metody pomiaru odnoszącej się do cyklu ważonego WLTP. Podane wartości określono w celach porównawczych. Wartości zasięgu mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu ani warunków jazdy, rodzaju nawierzchni, temperatury otoczenia, trybu pracy klimatyzacji itp. Czas ładowania akumulatora może być różny w zależności od różnych czynników, takich jak np. temperatura otoczenia, dostępność energii w punkcie ładowania, stosowanie specyficznych wtyczek, korzystanie z funkcji klimatyzacji, stan naładowania, stan i wiek akumulatora.
Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji znajdują się u autoryzowanych dealerów marki MG.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

MG ZS

Suma korzyści 2250 zł dotyczy modelu ZS z roku produkcji 2023. Na sumę korzyści składają się: lakier metalik (albo ekwiwalent pieniężny w przypadku wyboru lakieru białego) albo komplet opon zimowych albo wielosezonowych, albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW/Assistance na rok. Model jest objęty podstawową gwarancją: 7 lat albo 150 000 km, i gwarancją na perforację nadwozia (na skutek korozji): 7 lat bez ograniczenia kilometrów. Sprawdź szczegółowe warunki gwarancji na www.mgmotor.pl. Najniższa cena modelu ZS Excite 1.5VTi-Tech MT (106 KM) z ostatnich 30 dni to 79 800 PLN brutto (z lakierem białym). Obecna cena promocyjna modelu ZS Excite 1.5VTi-Tech MT (106 KM): 77 550 PLN (z lakierem białym, bez skorzystania z pakietu promocyjnego ubezpieczenia i kompletu opon). Opust promocyjny dotyczy klienta indywidualnego i obowiązuje od 18.04.2024 r. do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania zapasów oraz nie łączy się z ofertą dla firm ani z innymi promocjami. Liczba egzemplarzy samochodów objętych promocją jest ograniczona. Szczegóły u autoryzowanych dealerów MG. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Promocja dotyczy wyłącznie wybranych modeli i wersji wyposażenia, określonych w cennikach tych modeli. Prezentowany model jest przykładowy i może mieć wyposażenie dodatkowe. Zużycie paliwa dla MG ZS w cyklu mieszanym (WLTP): 6,6-7,2 l/100 km, emisja CO 2 w cyklu mieszanym (WLTP): 149-163 g/km. Wartości określa się na podstawie metody pomiaru odnoszącej się do cyklu ważonego WLTP. Podane wartości określono w celach porównawczych.
Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji znajdują się u autoryzowanych dealerów marki MG.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Poznaj indywidualną ofertę – wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Motoryzacja Sp. z o.o. , Al. Wojska Polskiego 20, 41-500 Chorzów NIP: 6272425604

.

Dane osobowe będą przetwarzane przez Motoryzacja Sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Motoryzacja Sp. z o.o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności