fbpx
MG Warszawa Salon i Serwis: Nowy Cyberster wkrótce dostępny w MG Plaza Warszawa

Nowa Era Elektromobilności z MG Cyberster

Długo oczekiwany roadster Cyberster EV firmy MG już niedługo zadebiutuje w salonie MG Warszawa Plaza. Ten nowoczesny samochód wyczynowy, będący elektrycznym kamieniem milowym w historii MG, stanie się główną atrakcją corocznego rzeźbiarskiego arcydzieła Gerry’ego Judaha, które po raz pierwszy zagości przed Goodwood House.

Debiut na Goodwood Festival of Speed 2024

Cyberster, pojawiający się jeszcze w tym roku, to nie tylko nowa generacja samochodu wyczynowego, ale także zapowiedź ekscytujących momentów obchodów stulecia marki MG w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. W ramach uczczenia 100-lecia istnienia, MG Motor wystąpi w kultowym filmie Central Feature na Goodwood Festival of Speed 2024.

Historia i Innowacje MG

MG, jedna z najstarszych i najbardziej popularnych brytyjskich marek motoryzacyjnych, zawsze dążyła do innowacji. Książę Richmond, założyciel Festiwalu Prędkości, podkreśla, że po światowym debiucie Cyberstera na Festiwalu Prędkości w 2023 roku, MG powraca, aby stylowo uczcić swoje stulecie.

„100-letnia historia MG w połączeniu z jej ciągłym dążeniem do innowacji doskonale wpisuje się w tegoroczny temat „Bezkonny w hybrydę”, który docenia postęp technologiczny i moc, które kształtowały sporty motorowe przez ostatnie 130 lat”, mówi książę Richmond.

Klasyka i Nowoczesność w MG Warszawa Plaza

Aby ożywić współpracę z Goodwood Festival of Speed, do Cyberstera przed Goodwood House dołączy jeden ze swoich najsłynniejszych poprzedników, piękny Mk1 MGB Roadster z 1964 r. z silnikiem BMC o pojemności 1,8 litra. Obydwa roadstery MG z różnych epok odegrają znaczącą rolę na Festiwalu Prędkości.

MG powróci także do słynnej wspinaczki górskiej w 2024 roku, a bliżej tego czasu firma ogłosi kolejne debiuty przeznaczone na Festiwal Prędkości.

MG Warszawa Salon i Serwis – Twoje Miejsce na Nową Erę Motoryzacji

Zapraszamy do salonu MG Warszawa Plaza, gdzie już niedługo będziesz mógł obejrzeć najnowszego MG Cyberster. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem klasycznych roadsterów, czy nowoczesnych, elektrycznych technologii, w naszym salonie znajdziesz coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o premierach i wydarzeniach związanych z marką MG.

MG Warszawa Salon i Serwis to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z innowacją. Dołącz do nas i przeżyj wyjątkową motoryzacyjną przygodę z MG!

Więcej szczegółów zostanie ujawnionych przed wydarzeniem, które odbędzie się w Goodwood Estate w South Sussex na południowym wybrzeżu Anglii w dniach 11–14 lipca 2024 r. Bilety na największą na świecie motoryzacyjną imprezę w ogrodzie można nabyć w  goodwood.com  i kasie biletowej można się skontaktować pod numerem 01243 755 055.